Во фустанот без градник не можеше да и одолее ни сопствениот сопруг: Не се одвоија еден од друг!

25 ноември, 2020
image-74

Една од најпопуларните манекенки на денешницата, Хејли Бибер и сопругата на пејачот Џастин Бибер го прославија нејзиниот 24-ти роденден, а исто така избра специјална креација за нејзиниот ден. На својот Инстаграм сподели фотографии од нејзината скромна прослава, каде сè уште блескаше во фустан со шлиц што не и дозволува да носи градник, па се појави нејзиното деколте во прв план.

Хејли блескаше од среќа, па дури ниту нејзиниот сопруг, кој не и ги пушташе рацете, не можеше да и одолее.

“Се чувствувам толку благодарно. Ви благодарам на сите за љубовта и убавите пораки”, напиша таа покрај објавените фотографии.

„Ти си убава“, „Најубава на светот“, „Леле, леле, леле, овој фустан е сè“, „Ти си ангел за мене“, „Блескаш внатре и надвор“, се само некои од комплиментите што ги доби со илјадници честитки од навивачи од целиот свет.

Џастин ја покажа својата романтична страна и со убава честитка ги собори сите од нозе. “Мојот дом е таму каде што си. Ти си моето безбедно место. Јас сум целосно опседнат со тебе, мојот најголем сон е да остарам со тебе. Не можам да верувам дека си моја засекогаш. Среќен роденден”, рече тој преку социјалните мрежи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit