Врвната моќ на трансформација: Нема да верувате како изгледа Колин Фарел во новото продолжение на „Бетмен“

24 август, 2020
1297799

Објавено е ново издание за филмот „Бетмен“, кој доаѓа во кината следната година, и во кој главниот суперхерој го игра Британецот Роберт Патинсон. Улогата на главниот негативец во филмот овој пат ја доби Колин Фарел, кој само малкумина ќе го препознаат

Од година во година, ние сме сведоци на неверојатни сили за трансформирање на познати актери во филмови или серии. Со помош на технологијата, која значително напредуваше, и се појавија се подобри трикови за шминкање, но и генијалноста и упорноста на актерите, нивните ликови на екранот понекогаш се целосно непрепознатливи.

Една од најновите вакви трансформации ќе се види во новиот филм за Бетмен што излегува следната година.

Улогата на суперхеројот Бетмен ја доби познатиот британец Роберт Патинсон, додека во улогата на негативецот Пингвин го гледаме Колин Фарел.

Сепак, врз основа на предвидениот план, кој сега е објавен во јавноста, само малкумина би сфатиле дека тоа е всушност Фарел. Одличниот актер успеа целосно да се претвори во измислен лик на негативецот кој исто така го играше и Дени ДеВито.

Colin Farrell u ulozi Pingvina u novom filmu o Batmanu

ДеВито порано рече дека е возбуден кога го видел колегата Фарел во оваа улога велејќи: „Тој ќе го стори тоа совршено затоа што е одличен актер“.

Фарел зборуваше и за самиот проект, објаснувајќи дека тој е почестен да биде дел од овој одличен проект што милиони со нетрпение го чекаат.

Robert Pattinson

‘Да се ​​биде дел од овој град Готам, светот на Пингвинот, Џокерот, Бетмен, Брус Вејн, Харви Дент е неописливо искуство. Јас навистина се веселам на сè. Иако немам многу сцени, овие неколку во кои се појавувам ме направија исклучително среќен и ми беше чест што ги направив. Пингвинот е фантастичен лик “, рече 44-годишниот актер.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris