За откривање на ВИСТИНАТА за убиството на Дијана, принцот Хари ќе плати 25 милиони долари!

31 август, 2020
ХАРИ

Омилената принцеза на Велика Британија, Дијана, беше убиена во сообраќајна несреќа на патот за Париз пред 23 години, оставајќи зад себе два малолетни сина – принцот Вилијам и принцот Хари.

Иако е јасно дека многумина никогаш не се зафатиле со нејзиното заминување, според порталот „Gossip Cop“, се чини дека помладиот син, 35-годишниот принц Хари, има план да ја одмазди својата мајка и да ја открие целата вистина за смртта на неговата мајка.

Имено, Хари, за разлика од поголемиот дел од кралското семејство, е убеден дека Лејди Ди не е убиена во сообраќајна несреќа, но дека целата трагедија била внимателно испланирана. Иако веќе се дискутираа за слични теории, 35-годишниот, според странските медиуми, планира да покаже сè во документарецот за кој, наводно, ќе издвои „вртоглавица“ од 25 милиони долари.

Сите овие години, сè додека, заедно со неговата сопруга Меган Маркл, не се раздели од остатокот од семејството, тој го задржа бесот во себе што сега конечно ќе ‘заработи’ и ќе ги открие дури и најмалите детали за убиството на „Принцезата на народот“.

princeza Diana

Иако странските медиуми не наведоа од каде помладиот принц имал такви информации и зошто го криел досега, се откри дека снимањето на документарецот, наводно, веќе започнало. Освен што ја открива вистината, негова друга цел е да се одмазди на кралицата и таткото, 71-годишниот принц Чарлс, кој не направи ништо во корист на поранешната принцеза по повод неговата смрт.

Да се потсетиме, принцезата Дијана беше убиена во тунел во сообраќајна несреќа на 31 август 1997 година. Главниот виновник беа новинари и фотографи кои го следеа и го „бркаа“ автомобилот во кој се наоѓаше. Дополнителна вина има и пијаниот возач, а освен тоа, Дијана, наводно, не била врзана.

На голема тага и болка на луѓето, кралството никогаш не реагираше јавно или не стави до знаење колку им било тешко што ја изгубија. Ова доведе до бројни шпекулации дека кралството е одговорно за нејзината смрт.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris