‘Најсексипилниот дедо’ и посвети љубовни стихови на својата партнерка: “Јас би сторил сè за тебе”

30 декември, 2020
pjimage_epUDuYu


Џанлука и приреди изненадување на својста избраничка. Танцуваше нон стоп додека подготвуваше пица во вистинска печка за пекари. Потоа и ја послужил на својата партнерка со љубовна порака.


Италијанскиот милионер и плејбој Џанлука Вакки (53) со девојката Шерон Фонсека (25) доби ќерка Блу Ерусалема пред два месеци. Италијанските медиуми јавуваат дека Џанлука признал дека нивната мила страда од ретка болест, но овој пар не се двоумел. Тие уживаат во родителството, а „најсекси дедото“ победи со своите објави на социјалните мрежи.


Џанлука и Шарон со нетрпение го очекуваат секој нов ден, а во нивниот дом владее одлична атмосфера. Карактеристичниот Италијанец објави видео на својот Инстаграм профил во кое покажа како ја заведува својата партнерка. Тој и послужи традиционално италијанско јадење на посебен начин.


Танцуваше нон стоп, а Шерон седеше и го гледаше. Подготви пица во вистинска печка за пекари, а кон крајот на видеото и послужи на својата партнерка јадење со љубовна порака.


-Јас би сторил сè за тебе, дури и да направам пица. Само не сум сигурен за квалитетот и вкусот – напиша Џанлука и покажа дека храната и танцот се идеална комбинација за заведување. Шарон не го криеше своето воодушевување.


Инаку, Џанлука и Шарон се запознаа на снимањето на спот пред три години, а италијанската манекенка го освои сексапилот на почетокот. Денес тие живеат заедно на луксузен имот во Болоња, град во Италија.
Џанлука еднаш истакна дека разликата во годините не им пречи и дека не му недостасува енергија.

На Шерон не и пречи мојата возраст. Иако имам сива брада, имам енергија на петнаесетгодишно момче – изјавил плејбојот за странските медиуми.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi