Принцот Чарлс имал ќерка во тајност и не му е биолошки татко на принцот Хари?!

17 јули, 2020
јкнкн,м


Бројни теории на заговор, гатанки и мистерии се вртеа околу кралското семејство со децении. Повеќето од нив се насочени токму кон принцот од Велс, Чарлс. Постојат неколку шпекулации од сексуалната ориентација на 71-годишникот, кој е всушност вистински татко на принцот Хари, до фактот дека тој е одговорен за смртта на принцезата Дајана, пишува Госип Коп.

princ Charles princeza Diana


Одлична е теорија дека смртта на Дајана е всушност намерна ликвидација на британските тајни служби кои дејствуваат по наредба на кралското семејство. Наводно, кралското семејство сакало да се ослободи од Дијана за да може принцот Чарлс да се ожени со својата љубовница Камила Паркер Боулс што е можно поскоро. Бидејќи Дајана била многу популарна кај луѓето и имала јавни настапи што го изложувале и го засрамиле кралското семејство, решиле да се ослободат од неа, во што многумина се сомневаат.

princ William, princ Harry


Се зборуваше и за Чарлс да го замени неговиот син Вилијам. Принцот Вилијам, наводно, и покажал на кралицата Елизабета јасни докази кои потврдуваат дека неговиот татко е одговорен за смртта на Лејди Ди. Сепак, неспорно е дека принцот Вилијам еден ден ќе стане крал на Англија, па бесмислено е да се потпрете на гласините за непостоечки докази, пишуваат странските медиуми.

Princ Charles


Сомнежите за потеклото на најмладиот син на покојната принцеза и Чарлс, принцот Хари, ги возбуди, покрај неверството во бракот, од запознавањето на принцезата со кралскиот офицер Џејмс Хјуит, кога меѓу нив се распалија искри. Тие се разведоа уште во 1996 година, а за време на бракот беа неверни еден на друг, што е токму причината за појавата на она што тврдат дека Хари не е син на Чарлс, туку поранешен кралски офицер Џејмс Хјуит. Иако Хари е навистина малку попортокалов од остатокот на семејството, до моментот кога се сретнаа Дајана и Џејмс, малиот принц веќе беше роден.
Напишано е и за неговата сексуална ориентација, која наводно во документарецот се споменува како сомнителна и дека има хомосексуални тенденции.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris