“Сирена” – Северина ги одушевила фановите со видео на кое нурка во базен

7 мај, 2020
Naslovna

Северина сподели со фановите кратко видео на кој се гледа како се релаксира. Во видеото на Северина, таа се нурка во базенот, а се слуша музиката од нејзината песна Pogled ispod obrva..

„Јас само пливам, немам причина да се вознемирам“, напиша таа со снимката, која е прегледана над 20 000 пати за само 20 минути.