Ретко се појавуваат во јавноста, а заедно се веќе 9 години, тие се кријат,но имаат добра причина за тоа

14 јули, 2020
Annotation 2020-07-13 193528

Ева Мендес и Рајан Гослинг се видени заедно со слатките ќеркички по долгиот карантин.

Актерската љубовна двојка, за која се претпоставува дека е една од најатрактивните во холивудскиот свет, убавата Ева Мендес и прекрасниот Рајан Гослинг видени се заедно во јавноста што ретко се случува бидејќи тие се едни од оние кои сакаат да ја чуваат својата приватност подалеку од љубопитните очи.

Овој пат папараците успеаа да ги фатат во семејно возење, а со нив беа и нивните слатки ќеркички, 5-годишната Есмералда и 3-годишната Амада. Рајан беше зад воланот, а Ева седеше до него како и секогаш во нејзиното шик издание. За разлика од многу други холивудски парови, тие се грижат само за своите деца, без дадилки и дополнителни раце, а ќерките и нивното воспитување во приватноста на семејниот дом се една од причините што честопати не ги гледаме во јавност.

„Тие се практични родители и немаат дадилки“, изјави извор близок до нив за „Daily Mail“ во април.

Тој потврди дека Ева и Рајан се обиделе да се прилагодат на новата ситуација и да останат дома во изолација заради коронавирусот.

„Да се ​​биде затворен во нивниот дом со две мали деца понекогаш е исцрпувачки, особено без дополнителна помош“, рече изворот, потсетувајќи дека дури и пред карантинот, семејството на парот беше на прво место.

Ева ја планира целата своја рутина и кариера да се погрижи за нејзиното семејство да дојде на првото место и да има време и за деловни обврски. Рајан е природно многу заштитнички поставен кон Ева и е грижлив татко на своите ќерки “, открива изворот.

„Јас сум опседнат со деца и не сакам да ги оставам. Тие се толку мали. Јас имам мое семејство и нивната поддршка е непроценлива затоа што родителството не е лесно“, призна Ева во едно од интервјуата.

Ева и Рајан се запознаа додека го снимаа филмот „The Place Beyond“ во 2011 година и оттогаш се заедно. Тие се венчаа во тајност, но никој не знае точно кога и каде или што носеше невестата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi