Збирката костими за капење на Карлеуша за „корона лето“

15 август, 20200
jelena-karleusa-830x0897

Никогаш нема да видите ист костим за капење на Јелена Карлеуша две години по ред, што го докажува тоа од лето до лето.

Иако многу граници беа затворени за граѓаните на Србија на почетокот на летото, Јелена започна да промовира нови костуми за капење во дворот на нејзината нова вила, покрај базенот.

Поточно, таа ја отвори сезоната со розов костим за капење кој чини само 1500 денари.

Малку подоцна, таа „се докопа“ до море, со ќерките Атена и Нико, а следуваше модна ревија на модели што ја нема ниту една друга домашна јавна личност.

Сепак, видовме една од нив на британскиот модел Деми Роуз, а станува збор за сино бикини чиј горен дел е инспириран од животни.

Погледнете ја колекцијата на секси бикиниа на Карлеуша:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris