Згодните и успешни поранешни момчиња на Кејт Мидлтон

20 август, 2020
вбв

Љубовната врска на убавата Кејт со нејзиниот сегашен сопруг, принцот Вилијам, траеше со години пред да и предложи брак, но далеку од тоа да била единствената досега која го привлече вниманието. Ова се поранешните момчиња на Кејт :

Пред да се пресели во Шкотска за да студира на познатиот универзитет во Сент Ендру, Мидлтон беше во врска со атрактивниот Вилијам Маркс, а нејзините пријатели подоцна го опишаа како нејзина прва љубов. Тој сега живее во Лондон и работи како новинар за CNBC, е специјалист за геополитички теми и е среќно оженет со италијанската презентерка Џоана Бот, со која има син.

Пред да започнат со нивната врска, принцот Вилијам и Кејт Мидлтон биле пријатели, а таа се гледала со Руперт Финч, студент по право, една година за време на студиите. Како извор близок на војвотката откриен пред неколку години, тој бил многу „убав човек“.

Кејт беше во кратка врска со Хенри Ропнер, висок и згоден млад човек чие семејство поседува компанија вредна 33,7 милиони фунти. Тој денес е оженет со Наташа Синклер и живее во Сомерсет.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris