Прво дотерување после карантинот

2 јуни, 20200
1236679_anastasija_ls-s

Пејачката и керќа на Цеца Ражњатовиќ, Анастасија призна дека за време на карантинот немала многу причини и поводи да се дотерува, но со новата фотографија која ја објави на Instagram ги воодушеви фановите.

Таа карантинот го поминала според издадените мерки во изолација во лежерно, секојдневно издание кое можеше да се види преку фотографиите кои си постираше на социјалните мрежи за време на карантинот.

Дури и 22-риот роденден, организиран од нејзината мајка и тетка Лидија, го помина во не толку гламурозна комбинација со оглед на тоа дека забавата била изненадување.

Таа под фотографијата која ја објави на Instagram, каде е облечена во „лепршаво“, жолто фустанче, напишала:

  • Долго се немав средено и нашминкано и качено на штикли, еве прилика за тоа после карантинот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris