31 милион прегледи: Момчето се шокираше кога девојката му покажа како функционира тампонот (ВИДЕО)

23 јануари, 2021
060da8b6-dad0-4844-8204-9af93a4f7c28

Една корисничка на TikTok одлучи да ја сними реакцијата на своето момче на функционирањето на тампонот и создаде вирален хит од 31 милиони прегледи.

На видеото таа му покажува на своето момче како функционира тампон на пример на шише со вода, а тој не може да го скрие шокот. “Дали и јас треба да се натпреварувам со тоа? Дали го правиш тоа секој месец?” момчето зборува во шок.

После тоа, многу други кориснички на TikTok решија да ги забележат реакциите на нивните партнери и пријатели на запознавањето со функционирањето на тампоните, а снимките ја преплавија таа социјална мрежа.

Реакциите беа главно исти. “Те молам? Што по ѓаволите? Го стави тоа во …?”, Повторуваа вознемирените мажи кога видоа како се шири тампонот во шишето со вода.

Инаку, ваквите теми често стануваат вирусни хитови на таа платформа. Минатата година една бабица го привлече вниманието на милиони корисници на таа социјална мрежа покажувајќи како правилно да ја избричат ​​интимната област.

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/