ЅВЕРКА ЗАМЕНЕТ – испливаа фотографии од снимањето, Кери се бакнува со друг маж, а еве за кого станува збор!

22 октомври, 2021
37beef0d42bac225a82dae44aee6a73a1192d381

Токму кога гледачите на серијата „Сексот и градот“ се помирија со фактот дека Ким Катрал дефинитивно повеќе не е дел од тимот, следуваа нови промени. Имено, Кери се разведува од Ѕверка во новата сезона, кој го игра Крис Нот.

Сепак, тоа не е крајот.

Според новите фотографии направени за време на снимањето на серијата, хероината од серијата се заљубува во друг маж. Се појавија фотографии на кои се бакнува со својот нов партнер, актерот Џонатан Фредерик Тени.

https://www.instagram.com/p/CVSfedPLm4F/?utm_source=ig_web_copy_link

Што мислите, дали Тени е адекватна замена за Нот?

https://www.instagram.com/p/CVShO1lL3bE/?utm_source=ig_web_copy_link

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris