Доминација на плажа! ЈК повторно направи хаос на социјалните мрежи (ФОТО+ВИДЕО)

26 октомври, 2021
1022081_jk_ls

Српската пејачка Јелена Карлеуша важи за една од најубавите жени на јавната сцена, а сега тоа повторно го докажува.

Имено, таа на својот Инстаграм профил објави „жешко“ видео во минијатурен костим капка по капка, а интимните делови ги прекри само со панделки.

https://www.instagram.com/reel/CVftXzZgOt3/?utm_source=ig_web_copy_link

Карлеуша е фотографирана во огледало, а на мажите сигурно им останала вилицата според ова видео.

 

 

Совршените облини се во преден план, а коментарите за нејзиниот изглед постојано доаѓаат и сите велат дека таа е вистинска бомба.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris