ЖЕШКА ФОТОГРАФИЈА НА СРПСКАТА СТАРЛЕТА: Танга, ленти и машнички на голите гради – коментарите само се редат! (ФОТО)

6 декември, 20210
Screenshot_6

Станија Добројевиќ сподели заводлива фотографија.

 

Откако покажа дел од работата и монтажата во својот нов пентхаус, за кој, според пишувањата на медиумите, издвоила вртоглави 150.000 евра, Станија Добројевиќ ги полуде сите со новите фотографии.

 

На прогилот на Инстаграм на старлетата се појави нова тура голотија, а овој пат таа позираше само во долна облека.

 

Лентичките, пердувите и машничките кои ги покриваат градите ги фасцинираа нејзините фанови, а глетката на нејзината витка фигура и добро познатиот задник никого не остави рамнодушен.

 

„Кралице“, „Оган“, „Бомбетина“, „Убава си“, „Каков задник“ се само дел од коментарите.

 

Погледнете:

 

Screenshot_7
Screenshot_8

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris