А што е ова?! Прошета во фустан за кој не постои збор кој може да го опише, погледнете сами! (ФОТО)

23 јануари, 2021
Screenshot_1

Карди Би беше на шопинг во Беверли Хилс со нејзиниот сопруг Офсет и сите погледи беа вперени во нејзиниот проѕирен фустан од необичен крој.

Пејачката Карди Би обично изненадува со своите модни комбинации, а последната во која се затегна привлече големо внимание. Во недостаток на црвени теписи и гламурозни забави, Карди ја искористи можноста да оди на шопинг во необичен фустан потпишан од Пјер-Луј Оврај. Многумина се вртена кон 28-годишната музичарка во Беверли Хилс, но таа не обрнуваше многу внимание на тоа.

Таа отишла на шопинг со сопругот Офсет, со кого неодамна се смири и го повлече барањето за развод.

Карди одеше во тесен проsирен црвен фустан со необичен дизајн кој ги истакна нејзините бујни облини. Проѕирниот материјал ги откри и нејзините тетоважи, а необичниот вез на страните и околу вратот дополнително го истакна необичниот крој на фустанот. Таа дури комбинираше заштитна маска за лице со својот стајлинг, а на нозете имаше црвени потпетици.

Пејачката минатата година поднесе барање за развод од раперот со кого ја има ќерката Култура Киари Цефус, за да го повлече по само два месеци подоцна. Ова не е прв пат Карди да ја преиспита врската со Офсет. Во декември 2018 година, Карди раскина со Офсет, со цел да се предомисли два месеци подоцна, па парот се смири. Овој пат, сепак, ги остави отворени сите опции затоа што сè уште има право повторно да ги достави документите за развод доколку се предомисли.

Тие се во брак три години и таа сакаше да се разведе поради нивните постојани расправии. Се чини дека славната двојка ги испегла сите досегашни несогласувања.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris