Карлеуша ѝ пркоси на зимата во провокативна комбинација: Јелена дојде во „Гранд“ во фустан со големо деколте! (ФОТО)

23 јануари, 2021
zvezdegranda230120210039-830x0

Што е со овој стајлинг на ЈК?

Нова емисија на „Ѕвездите на Гранд“ беше снимено во студиото „Гранд“ во Косутњак. И овој пат големо внимание привлече една од членовите на жирито, Јелена Карлеуша.

Имено, ЈК дошла во студиото „Гранд“ во црвено-црн фустан со големо деколте, додека носела очила за сонце на главата.

Јелена очигледно брзаше, па излета од автомобилот во просторот каде што се снима шоуто.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris