4500 ДОЛАРИ ЗА НОЌНА „ЗАБАВА“ СО ПОЈАДОК! Го продавам своето тело, и не, не е заради пари: Исповест на „машка проститутка“ нема да ве остави рамнодушни!

23 јануари, 2021
pjimage (7)_1000x1000

Многу жени кои ги користат моите услуги можат лесно да одат во бар и да изберат кој било маж и да имаат секс со него. Она што тие го сакаат е сосема поинакво сексуално искуство, вели овој секси млад човек

Мускулестиот 33-годишник од Сиднеј гостуваше во една емисија за да го претстави објавувањето на неговите мемоари за искуствата на машката придружба. Тој напиша за тоа зошто жените ги бараат неговите услуги и како тој им признал на семејството и пријателите што прави.

– Го продавам своето тело дури и ако порано имав добро платена работа во финансии. Јас не му кажав веднаш на моето семејство што правам. Им кажав на пријателите скоро веднаш, но семејството дозна дури подоцна – рече тој.

– Имаше секакви реакции, но односите во семејството останаа исти. Оваа работа не е нешто што родителот би го одбрал за своето дете – објасни тој.

Нарекувајќи ја својата работа „наградувана“, Џејмс го откри и најчестото барање што го добива од жени кои ги користат неговите услуги.

– Жените обично бараат состанок со вечера. Сценариото вклучува типичен вечерен оброк и воведување, проследено со враќање во хотелот или станот на клиентот – рече тој.

Ова искуство тој го нарекува „луксузна вечерна средба“ и му наплатува 3.500 долари за шест часа „релаксација и уживање“ или 4500 долари за ноќна забава со појадок.

Откри дека не станува збор само за секс – туку за целото искуство

– Секој клиент кој сака состанок со мене сака некаква компанија. Од искуство, можам да кажам дека мажите се повеќе насочени кон сексуалната страна на нештата. Жените се фокусирани и на сексот, тие не би дошле да ме видат без него, но ние исто така поминуваме многу време во разговор – објасни тој.

Џејмс рече дека повеќето луѓе ќе бидат изненадени какви жени се неговите клиенти.

– Многу жени кои ги користат моите услуги можат лесно да одат во кафеана и да изберат кој било маж и да имаат секс со него. Она што тие го сакаат е сосема поинакво сексуално искуство – објасни тој.

– Понекогаш тоа се луѓе кои неодамна се развеле или луѓе кои се уште се во брак, но не биле интимни со партнерот подолго време. Имав клиенти кои беа девици, но и парови кои сакаа секс во тројка – вели Џејмс.

Тој рече дека возрасниот опсег на жени кои ги користат неговите услуги е исто така широк.

– Најмладиот клиент што го имав имал 20 години, и реално ретко е да има клиенти на таа возраст, иако тоа може да се случи – забележува таа.

Џејмс призна дека жените воопшто немаат специфични фантазии што сакаат да ги реализираат со него.

– Клиентите често се жалат дека им се случува во сексот партнерот да биде фокусиран само на себе и дека приказната ќе заврши веднаш штом ќе заврши. Она што тие сакаат е партнерите да се фокусираат на нив, што тие се подготвени да ви возвратат – тој откри еден од проблемите што ги натера жените да дојдат кај него.

– Службата за придружба е како жена што оди во кафеана и му предлага на мажот да оди во нејзиниот стан каде што ќе ја масираат. Огромното мнозинство мажи не би го одбило тоа. Но, работата е во тоа што ретко кој од нив е да биде масер или терапевт. Можеби ужива да масира, но не е професионалец. Ако сакате специфично сексуално искуство, многу потешко е да пронајдете точно што сакате. Придружба може да ви го даде токму тоа – објаснува тој.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris