Адел наводно има ново момче, веќе се шушка за кој станува збор!

21 април, 2021
21aad2e5-13a2-46a1-9b6e-c6b01d0ffa25

Пејачката Адел неодамна официјално се разведе од поранешниот сопруг Симон Конечки, а сега веќе има нова љубов во животот.

Пред две години, Адел и Симон објавија дека нивниот брак пропаднал. Адел, во меѓувреме, ја измени оваа линија, но работеше и на нејзиниот љубовен живот. Минатата година таа се зближи со мистериозен пријател од детството и разви романса.

Адел сè уште не проговорила за новиот маж во нејзиниот живот, но извори блиски до магазинот „Closer“ велат дека парот нема ништо против во иднина да има деца.

„Адел е воодушевена и, иако сака да го чува неговиот идентитет во тајност, не ја крие својата новооткриена среќа од семејството и пријателите“, рече пријател на пејачката.

Романсата се случи, велат пријателите, неочекувано кога Адел се врати во семејната куќа во Лондон минатата година.

„Со оглед на тоа што тие веќе ги имаа основите на пријателството, работите напредуваа брзо и двајцата се среќни“, додава изворот.

Адел и нејзиниот поранешен сопруг Симон го имаат осумгодишниот син Ангел.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris