Ако мажот ги има овие квалитети, не барајте понатаму затоа што веќе го имате „совршениот“

14 ноември, 2021
Screenshot_5

Емоционално зрели и одговорни мажи се однесуваат одговорно и во љубовната врска. Ако сакате да ја пронајдете вашата сродна душа, треба да ги има следниве карактеристики.

Искрено ве сака

Тој ве сака со сите ваши предности и маани. Му се допаѓа како изгледате без шминка, сака да се дружи со вас и ве обожува. Тој знае која храна ви е омилена и кои филмови сакате да ги гледате.

Уживате да бидете со него и никогаш не ви е здодевно. Без разлика на тоа колку време сте заедно, секогаш сакате уште.

Ве става на прво место

Вие сте најважната личност во неговиот живот. Заедно ги минувате викендите и правите интересни работи.

Искреност

Оној којшто е искрен е среќен и здрав, радосен и полн со оптимизам – кој не би сакал да го помине животот со таков човек?

Љубезен е

Не ве сака само кога сте добро туку и кога имате лош ден. Тој е љубезен кон вас и знае дека секој може да направи грешка. 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris