Ако ви недостига позитивна енергија, оставете го малиот Арчи да ви честита Нова година на најслаткиот акцент

2 јануари, 2021
f385151787312915b539061877239ade63bc436d_0fb4dd2bb0826bc21fdaf6f4ef65a3aa30877be6_articlemain

Војводата и војвотката од Сасекс, попознати како принцот Хари и Меган Маркл, лансираа свој подкаст наречен Archewell Audio, а првата епизода дебитираше вчера на Spotify.

Како оваа вест да не е доволно возбудлива за љубителите на кралското семејство сама по себе, слушателите беа воодушевени кога го слушнаа 19-месечниот Арчи како им прави премногу слатко изненадување. На крајот од епизодата, го слушаме Хари како го поканува Арчи да зборува во микрофон, а Арчи слатко ги повторува зборовите „Среќна Нова Година“ по неговите родители, со најслаткиот акцент што сме го чуле во нашите животи.

Остатокот од празничната епизода беше исполнет со интересни гости како Елтон Џон, тениската sвезда Наоми Осака и Џејмс Корден. По годината што ја имавме, многу фанови на Твитер реагираа со ентузијазам изјавувајќи дека подкастот е многу потребен.

Апсолутно се согласуваме и едвај чекаме да ја чуеме новата епизода. Се надеваме само дека Арчи ќе го преземе микрофонот и во иднина, барем од време на време.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber