АМЕЛА ОТИДЕ НА ИНТЕРВЈУ ЗА РАБОТА: Кога одговори прашањето од каде потекнува, сите се смееа до солзи! (ВИДЕО)

25 јануари, 2021
маеи

Девојката која на видеото се претстави како Амела ги расплака сите корисници на социјалните мрежи, но од смеа.

Таа покажа како може да се „засрамите“ на интервјуа за работа, а видеото брзо започна да кружи на Интернет.

Амела прво се претстави, а на прашањето каде е родена, таа одговори:

@effeminie

Ma bolje na birou 😂😂 #fyp #foryou #effeminie #razgovor #posao #smijesno

♬ original sound – Amela Hajrić

Во Босна “.

„Кој дел?“ Беше следното прашање за неа, и таа рече:

„Џела сум родена во Босна.

„Ќе излезам сама“, истакна девојчето, со што ги насмеа сите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris