Џенифер го разочара славниот актер: „Беше болно да ја бакнувам“

25 јануари, 2021
цени

Во својата долга актерска кариера, и деловна и приватна, 51-годишната sвезда на хит серијата „Пријатели“ сакаше разни мажи, а секако најимпресивни беа нејзините поранешни сопруги, 56-годишниот Бред Пит и 49-годишниот Џастин Теру. Сепак, не сите мажи уживаа во нејзините бакнежи, а оној со кого разменуваше нежност на малите екрани беше толку разочаран што тој го опиша бакнувањето со зборот болно.

Jennifer Aniston

Имено, иако е позната по улогата на Рејчел Грин, Џенифер со години се појавуваше во разни телевизиски и филмски проекти, а една од хит сериите во кои исто така имаше свои минути беше комедијата за ситуации „Телевизиски бизнис“ која се емитуваше од 2006 до 2013 година.

Една од главните улоги во овој ситком ја толкуваше 62-годишниот Алек Болдвин, а токму тој се пожали на сцената во која бакна 51-годишна жена.

Jennifer Aniston

„Беше болно. Јас навистина не знам како мажот може да води љубов со неа “, го опишал актерот за ХафПост своето искуство. На крај то откри дека причината биле цигарите и алкохолот што Џенифер ги конзумирала непосредно пред снимањето на сцената со Алек.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris