Ана Николиќ повторно вљубена?! Откри за кој маж станува збор!

4 јануари, 2021
1609768919_ana-nikolic

Откако пејачката Ана Николиќ се разведе од Стефан Ѓуриќ Раста и откако се опорави од разводот, го доведе својот изглед до совршенство. Таа важеше за најсексапилната жена во 2000-тите, а сега повторно блеска во нејзиниот полн сјај. Прашањето што логично се поставува кога зрачите така е токму ова – дали се појави некој нов во нејзиниот живот?

Ана долго време зборуваше дека никој не ја интересира , и ја заврши годината зад нас во свој стил – со интригантна исповед. Како изгледа дека Ана Николиќ е повторно вљубена?

Таа за медиумите откри дека има една симпатија и дека е странец. Поради последиците од пандемијата на вирусот корона, запознавањето со мистериозниот странец беше одложено. Ана истакна дека дури и ако овој мистериозен маж прерасне во симпатии во емотивен партнер, дека нема да го запознае со нејзината ќерка Тара.

Таа има јасен став дека никогаш не сака да ја запознава Тара со своето момче! Како што рече, не смета дека треба да оди во целибат затоа што е разведена, но нема да го приближи партнерот до детето.

Ана носи патријархално воспитување од своето семејство, иако е во спротивност со сликата што ја има публиката за неа. Како што се наведува, нејзината мајка го изгубила сопругот на многу мала возраст и имала можност да се омажи, но никогаш не и паднало на памет поради Ана и нејзиниот брат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber