Дуа Липа го зголеми задникот, Србите нападнаа во коментарите: „Дали е од ајвар или од ќебапи?“

4 јануари, 2021
shutterstock1437899186-830x0

Англиската пејачка со албанско потекло Дуа Липа (25) беше фотографирана во Тулум, Мексико со пријатели, а по тој повод покажа опуштен задник, па тоа предизвика лавина коментари.

Имено, познатата пејачка која неодамна ја испровоцира јавноста на Балканот кога во една емисија го претстави ајварот Лесковац како албанско јадење подоцна го повтори истото, па присвои ќебапи, а сега многумина ја задеваат дека задникот и пораснал од мрсна храна.

Липа позира со грбот кон фотоапаратот, а по тој повод нејзиниот поголем опуштен задник е во преден план, па многумина ја искористија можноста да се нашалат на нејзина сметка.

  • Дали е ова твојот задник направен од ќебапи и ајвар?

По овој повод, Дуа носеше разнобоен костим за капење, додека на лицето немаше ниту тронка шминка, а дел од косата крена во опашката.

Да потсетиме, пејачката го нарече ајварот „албански производ“ во шоуто со Шон Еванс, а потоа тие покажаа слика на која пишуваше „Лесковац ајвар“.

  • Што е албански деликатес што секој треба да го испроба пред да умре? Ја праша Шон Еванс.
  • О, ајвар! – одговара Липа како од топ.
  • Тоа е како мешавина од печени пиперки, тие доаѓаат во тегла, зачинета е, прекрасна е и оди со сè! Со јајца, со пита со спанаќ, што е уште еден албански специјалитет – заклучи таа.
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris