Анџелина Џоли: Облечена во ужасен фустан кој многу жени го избегнуваат!

9 јануари, 2021
анџи

Анџелина Џли одеше на шопинг со своите ќерки, 16-годишната Захара Марли и 14-годишната Шилох Нувел. Добродушното трио се упати кон етиопски бутик.

Анџелина секогаш спомнуваше дека ќе стори се за нејзините посвоени деца да не го заборават своето потекло и земјите од каде доаѓаат, па со нив редовно ја посетува Етиопија, каде што е родена Захара.

Angelina Jolie u haljini klasičnog ravnog kroja

За случајно излегување, актерката избра многу едноставна комбинација во бело. Таа комбинираше класичен фустан со папучи и модна торба Кристијан Диор.

Angelina Jolie u haljini klasičnog ravnog kroja

Овој прав и тесен рез е малку „старомоден“ и многу жени денес избегнуваат такви фустани кои навистина не ја ласкаат фигурата премногу.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris