Бела вила со два базена и прекрасен двор: Погледнете ја куќата во Мадрид каде живеат Лука и Софија

5 јануари, 2021
sofija-milosevic-luka-jovic-620x350

Лука Јовиќ имаше подеми и падови во својата кариера во 2020 година, но повеќе време помина на клупата, на трибините или дури и надвор од нив поради повредите и вирусот корона.

Но, во приватниот живот доби нешто највредно, по втор пат стана татко и со својата свршеница Софија Милошевиќ го доби синот Алексеј.

Лука ја започна 2021 година со вредна обука, што ја практикува и во својот дом, што му ги нуди тие можности.

Неговиот приватен тренер објави неколку снимки каде што Лука тренира во неговиот убаво уреден двор, додека трчаше на тревникот или правеше склекови покрај еден од двата базени што ги имаше во дворот на неговата вила.

Лука и Софија се сместија во Мадрид во луксузна бела вила, која им ја нуди целата удобност и ги задоволува сите нивни потреби.

Додека Лука сака да тренира во дворот, Софија има неколку свои омилени делови каде сака да позира и да се фотографира, а фотографиите подоцна ги објавува на својот Инстаграм профил.

Погледнете сами неколку од фотографиите од нивниот дом во Мадрид:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber