БЕШЕ НАЈГОЛЕМАТА ЉУБОВ НА ТОШЕ: Мислеше дека нема да ја преживее неговата смрт, а денес е мажена, има деца и изгледа вака!

30 март, 2021
maxresdefault (12)

Андријана Будимир вечно ќе го памети 16 октомври 2007 година, кога дозна за смртта на нејзината љубов Тоше Проески.

  • „Сите ме убедија да не се предавам. Ми рекоа дека животот продолжува и дека треба да направам нешто“ – изјави Андријана Будимир за „Пулс“ во тоа време.

После тоа, таа отвори салон за убавина, со цел да стори нешто и да не размислува само за Тоше.

„Сите гледаат во мене и воопшто не ми е пријатно. Не се облекувам, не се шминкам, не можам никаде да излезам. Бев на една промоција и за малку ќе заслепев од светлата колку што ме фотографираа. Станав нервозна и има малку луѓе што ги сакам во мојата околина“ – рече тогаш Андријана.

Секој што бил близок со пејачот Тоше Проески и понатаму вели дека Андријана била љубовта на неговиот живот.

Во 2013 година се омажи за угостителот Јохан. Тие имаа син на кого таа му го даде името Максим. Многу од обожавателите на Тоше сметаа дека токму поради болката низ која поминала поради неговата смрт и љубов, детето го добило името по него.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber