„Беше страшно“! Проговори за растењето во сенката на славните сестри, но дали знаете за неа?

17 јануари, 2021
Screenshot_11

„Беше чудно да се расте со тоа“, рече Елизабет за подкастот на Џеси Вер, наречен „Table Manners“.

Актерката Елизабет Олсен и сестрата на многу попознатите сестри близначки Мери Кејт и Ешли Олсен признаа дека вниманието на папараците и јавноста што ги добивале сестрите било „многу застрашувачко“ во нејзиното детство.

Инаку, таа е три години помлада од сестрите кои беа во екот на славата пред 20 години поради серијата „Full House“.

„Беше чудно да се расте со тоа“, рече Елизабет на подкастот на Џеси Вер, наречен „Table Manners“, додавајќи:

„Најчудно е што папараците постојано ве следат, а за мене како дете беше многу страшно. Биле опседнати со нив кога наполниле 18 години“.

Елизабет е позната и од филмот „Одмаздници“. Нејзиниот пробив во светот на актерството се случи во 2011 година кога глумеше во независната трилер драма на Марта Марси Меј Марлин, за која беше номинирана за наградата за критичари за најдобра актерка и Награда за независен дух за најдобра актерка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber