„БЕВ ПОТПОЛНО ПОНИЖЕН“ Афлек и Ентони разговараа за односите со Џеј Ло

5 април, 2021
profimedia-0493697408

Ѕвезда која зад себе има многу неуспешни врски

Актерката и пејачка, 51-годишната Џенифер Лопез, е позната и по бројните неуспешни врски во нејзиниот живот. Двајцата нејзини бивши, пејачот Марк Ентони и актерот Бен Афлек сега проговорија за неа, по повод нејзините 30 години на сцената. „Работата во врска со Џенифер е нејзината способност да ги гледа и разбира работите пред да се случат“, рече Ентони, кој исто така има близнаци со неговата поранешна сопруга, 13-годишните Ема и Макс.

jennifer lopez marc anthony

‘Пред да изнесе некоја идеја, таа ја визуелизира илјада пати. И, ако некој рече дека можеби не е најдобрата идеја, таа ќе рече „едноставно сè уште не ја гледате“. Таа е прва што доаѓа и последна што си оди. Најтешкиот работник што некогаш сум го сретнал “, изјави Ентони, кој беше во брак со Лопез од 2004 до 2014 година. „Таа е оригинална“, додаде Ентони.

jennifer lopez ben affleck

Афлек и Лопез започнаа да излегуваат во 2002 година, а нивната романса доминираше во насловните страници на таблоидите, што ги натера фановите и медиумите да ги нарекуваат „Бенифер“. „Мислев дека имам добра работна етика, но бев потполно понижен и воодушевен од она што го правеше ден за ден, сериозноста со која работеше, тивкиот и посветен начин за постигнување на нејзините цели“, рече Афлек. ‘До ден-денес таа е сè уште најработливата личност што сум ја сретнал во овој бизнис. Има голем талент, но исто така работи многу напорно за нејзиниот успех и јас сум многу среќен за неа “, додаде тој.

Освен талентот и работната етика на Лопез, сите, од обожавателите до нејзините пријатели, се воодушевени што таа секогаш успева да изгледа беспрекорно и фит. Афлек (48), кој сè уште е во добри односи со неговата поранешна свршеница, рече дека изгледа како да не остарела од кога се забавувале пред скоро 20 години. „Каде го чува изворот на младоста? Зошто изгледа исто како во 2003 година? “, се пошегува тој.

Да се потсетиме, последниот месец Џенифер полнеше колумни во весници поради наводната криза во нејзината врска со свршеникот Алекс Родригез, но се чини дека парот ги реши своите несогласувања.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris