Близок пријател на принцот Хари го потврди она што се шпекулираше подолго време, ништо повеќе не е исто за него

17 јануари, 2021
download

Принцот Хари остана со скршено срце откако го напушти кралското семејство за нов живот со Меган Маркл во САД, тврди неговиот близок пријател Том Бредби. Срцето на принцот Хари беше скршено поради раздор со членовите на неговото кралско семејство, изјави за британските медиуми неговиот близок пријател и новинар Том Бредби.

Тој потврди дека изминатата година била болна за Хари и дека има повредени чувства од сите страни. Но, тој исто така инсистираше на тоа дека Хари и неговата сопруга Меган Маркл се сепак задоволни со нивниот нов живот и кариера во Америка. Том го познава Хари уште од тинејџерските денови на принцот, а со него Меган сними документарен филм за нивната турнеја во Африка во 2019 година и ги раскажа најновите детали за нивните животи во шоуто на Алан Тичмарш. Тој изјави дека на Хари не му недостасува стариот живот, но потврди дека Мексит е полн со искушенија и тешки емоции за сите кои биле вклучени во него.

“Мислам дека тие се чувствуваат подобро. Се случи многу во последната година за што не можам и не сакам да зборувам, но беше кажано страшно многу што не е точно и не е во ред. Мислам дека тие сега се среќни и прават некои возбудливи проекти. Хари беше презадоволен од ситуацијата со неговото семејство, не мора да имате никакви потребни знаења за да ви го разјаснам тоа, но тоа е начинот на којшто е.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber