Борбата со Бред ја донесе Анџелина во сосема нови проблеми!

22 јануари, 2021
jojo

Анџелина Џоли и нејзиниот поранешен сопруг Бред Пит водат скапа битка за старателство над своите деца веќе подолго време, но сега наводно е во паника затоа што и недостасуваат пари за скапи адвокати, но и луксузниот начин на живот на кој навикнала, пишува Глоуб.

Иако нејзиното богатство се проценува на 100 милиони долари, извор близок на актерката тврди дека Анџелина веќе започнала да ги троши парите што ги издвоила за да заштеди и да плати колеџ за своите деца, 19-годишниот Медокс, 16-годишниот Пакс, 15-годишната Захара, 14 -годишната Шајло и 12-годишните близнаци Нокс и Вивиен.

Angelina Jolie

‘Таа почнува да паничи бидејќи нејзиниот нов проток на готовина пресушува. Секој пат кога ќе поднесе барање за старателство на суд, како кога ќе побара судијата што го води нивниот случај да биде заменет, тоа и чини пари. Овие вешти адвокати знаат да наплатат повеќе од 850 УСД на час, а бројот на работни часови само се зголемува ’, вели изворот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber