Брз, бесен и геј? Се шпекулира дека Вин Дизел повторно „игра за другиот тим“

19 јануари, 2021
win

Кога ве препознаваат голем број луѓе ширум светот, тешко е да го одржувате приватниот живот во тесен круг на семејство и пријатели. Сепак, до некаде успева актерот Вин Дизел.

И покрај тоа што има три деца, 12-годишниот Ханијау, 11-годишниот Винсент и петгодишната Полин, со години се шират гласини за неговата сексуалност. Околу времето кога тој глумеше во ХХХ во 2002 година, обожавателите забележаа дека никогаш не го виделе со жена.

Единствените објави за романтична врска беа во 2001 година кога тој беше поврзан со колешката Мишел Родригез. После тоа, од 2007 година, тој е заљубен во Палома Хименез, со која има три деца. И покрај ова, повторно се појавија гласини дека Вин е хомосексуалец.

Анонимни извори кои го тврдат и шират истото не откриваат никакви детали, ниту пак го поврзале со некое лице. Она што им прави сè чудно е неговото самоодрекување и одбивање да ги коментира гореспоменатите обвинувања. Пред да започне врска со Палом, во 2006 година, тој одлучи да ја заклучи темата за неговиот приватен живот. Потоа, тој јасно стави до знаење дека му се доста од такви прашања.

Но, се чини дека тоа не беше доволно за да се затвори оваа тема. Пред две години, Џефри Блумер индиректно го нарече хомосексуалец. Тој напиша колумна под наслов „Брзите и бесни отсекогаш биле некако геј“. Тој тогаш рече дека коментарот на Вин за излегување во странство е всушност „апел до секое момче геј“. По 2006 година, Вин никогаш повеќе не ги коментираше гореспоменатите обвинувања за неговата сексуалност, но продолжи да живее среќен живот со девојчето и нивните деца.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris