ДЕТАЛЕН РУСКИ ХОРОСКОП ЗА ФЕВРУАРИ! Еден знак ќе блесне на секое поле, а еве кого го чекаат проблеми и недостаток на пари!

29 јануари, 2021
занк

Толкувачот, Русинот Игор Вечерски, даде детална прогноза за следниот месец за секој хороскопски знак. Под името на секој знак се наоѓаат имињата на руните кои му припаѓаат и кои влијаат на сферата на работата, љубовта …

Овен
Раидо, Беркана и реверс Лагуз

Овенот може да започне нов бизнис или да развие нешто што е веќе започнато. И во двата случаи, сè ќе заврши многу успешно. На долг рок, ќе го постигнете токму она што го сакате. Но, пазете се, може да има изненадувања што ќе бараат брзо да се прилагодите на новонастанатата ситуација.

Бик
Феху, Алгиз и Соуло

Големи се шансите дека Бикот ќе добие покачување на платата следниот месец. Дополнителните пари ќе ги искористи мудро, најверојатно инвестирајќи во некоја деловна активност што може да му донесе повеќе приходи. Февруари е одличен месец за припадниците на овој знак, тој ќе блесне на секое поле.

Близнаци
Перто, Феху и Турисаз

Близнаците ќе имаат нови можности за заработка, но мора да бидат внимателни, бидејќи ситуацијата може неочекувано да се претвори од поволна во неповолна. Од една страна, има многу добри изгледи за успех, но од друга страна може да има потешкотии, најверојатно во форма на конкуренција.

Рак
Дагаз, Соуло и Турисаз

Раковите не треба да ги одложуваат обврските, слушајте ја старата поговорка „сè што можете да направите денес, не оставајте за утре“. Во февруари ќе имате поволни услови за да ги постигнете поставените цели. Не ја пропуштајте шансата.

Kockice Kockanje Kockarnica

Лав

Ингуз, Беркана и Гебо

Лавовите треба да воспостават подобра комуникација со луѓе од деловното опкружување за да постигнат успех. Сега имате голема шанса да изградите добри односи со колегите, од што ќе имате корист. И на приватно ниво, имате силно поле на комуникација, ако работите на тоа, ќе имате успех на долг рок.

Девица
Ансуз, Феху и Кено

Девиците треба да направат работен план и да се држат до него. Овој месец, можете да го постигнете посакуваниот успех, и во деловниот и во личниот живот. Правењето планови зависи од вас, користете ги своите убедливи моќи.

Вага
Феху, Ансуз и Наутиз

Вагите треба да се обидат да се изразат попрецизно и да не шират непроверени информации, постои можност тие да бидат погрешно разбрани. Тишината понекогаш е навистина злато. Ако поискусните луѓе ви дадат совети, вреди да ги слушате. Ова дефинитивно ќе ви донесе успех во бизнисот. Може да биде малку „тесно“ со пари во февруари, но заштедите ќе ви помогнат да го поминете кризниот период без сериозни последици.

Шкорпија
Феху, Наутиз и Ансуз

Шкорпиите чекаат да им паднат парите од небото. За да се случи тоа, ќе мора да преговарате. Второ, треба да преиспитате и да разберете кои се вашите квалитети што ве блокираат на патот кон успехот и постигнувањето на целите.

horoskop, priroda

Стрелец

Ингуз, Маназ и Еваз

Стрелецот треба да обрне внимание на луѓето околу него, бидејќи во моментов има луѓе во близина на нив со кои би можеле да развијат добри деловни односи во иднина. На полето на љубовта, постојат многу шанси овој месец да пронајдете личност која ќе биде достојна за вашата доверба и приврзаност.

Јарец
Наутиз, Феху и Раидо

Овој месец, работните места што ги започнаа Јарците конечно ќе го донесат долгоочекуваниот успех. Сепак, треба да вложите дополнителен напор. Можеби ќе треба дополнителна инвестиција, но не двоумете се. Ќе ви се исплати.

Водолија
Соуло, Еваз и Маназ

Водолиите активно ќе работат на остварување на своите соништа. Тие постојано прават планови, а соработката со другите е од голема важност. Вољубовта ви се дава можност да ги покажете своите најдобри квалитети, кои нема да останат незабележани.

Риба
Турисаз, Перто и рикверц Лагуз

Нема да биде лесно за рибите овој месец. Тоа ќе биде знак за големи можности, но и ризици. Потрудете се мудро да ги користите своите вештини и да откриете нови начини во бизнисот што ќе ви донесат успех. Ова е единствениот начин да се избегнат проблеми и да се премине во следната фаза, што ќе биде многу полесно.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber