Девојка порачала фустан за 170 евра: Кога видела што ја снашло, не можела да престане да се смее

12 јануари, 2021
e80e0e2b3365aed932a78cb80e4cf93b804bb828

Популарна ТикТокерка нарачала фустан преку Интернет, чинел дури 170 евра.

На видеото што го објави на социјалната мрежа Тик Ток, покажа што сакала да порача, а што ѝ пристигна по тој повод. Имено, таа сакаше долг, елегантен син фустан, а ѝ  пристигна нешто сосема друго.

Кога виде што доби, не можеше да престане да се смее.

Многумина под нејзиното видео оставија коментари во кои ја прашуваа од каде го купила за да знаат како да ја заобиколат страницата, некои напишаа дека ова им штети на нивниот моден вкус, додека една следбеничка рече дека работи во бутик и секогаш ги советува клиентите да не купуваат преку Интернет.

@annadinh

can’t ever trust ordering dresses online smh 🤦🏽‍♀️#greenscreen #NBAIsBack #needtoknow #PerfectGifts

♬ original sound – Madeline
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber