Поранешниот сопруг на Ким Кардашијан се „фатен“ со нова русокоса девојка која е „пресликана“ на славна старлета

12 јануари, 2021
kim-kardasijan-830x0

Крис Хамфрис е фатен со русокора убавица која е иста Ким Кардашијан

Поранешниот сопруг на Ким Кардашијан (40) Крис Хамфрис (35) беше фотографиран на плажа во Мајами со инфлуенсерката Нилин Ешли (32), која е идентична со Ким.

Имено, американскиот кошаркар беше фотографиран како ги поминува првите денови од 2021 година со тетовирана русокоса која неодоливо и личи на неговата поранешна сопруга по лице и тело, со која беше во брак во 2011 година цели 72 дена.

Мистериозната убавица со која кошаркарот ги поминува празниците подоцна беше идентификувана како Нилин Ешли, која има 2,1 милиони следбеници на социјалната мрежа Instagram.

Тие беа видени како уживаат на сончевиот ден на плажа за новогодишната ноќ во 2021 година, а по тој повод, Нилин го покажа своето згодно тело во минијатурно бикини кое едвај ги покриваше нејзините бујни атрибути.

Заносната русокоса носеше горен дел костим за капење со дезен од леопард и црна танга, а особено ги истакна бујните гради, големиот задник и тесниот струк – што се заштитни знаци на Кардашијан.

Фановите велат дека Нилин изгледа точно исто како и Ким Кардашијан, а единствената разлика е во огромната тетоважа на задникот и стомакот. Инфлуенсерката има исти задник, гради и профил на лицето како Ким, а обожавателите велат дека таа е „евтина копија на Кардашијан“.

„Тие се исти“, „Дали е можно тој да излегува со девојка што е иста со неговата поранешна сопруга Ким?“, „Таа изгледа како спржена Ким Кардашијан“ Ким Кардашијан “, беа само дел од коментарите на обожавателите кои ги видоа новите фотографии.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber