Дури и скиентолозите се согласуваат дека на Том Круз му е потребна психолошка помош по објавеното видео во кое тој им вика на своите колеги!

4 јануари, 2021
tom-1

Том Круз неодамна се најде на насловните страници откако доживеа нервен слом на снимањето на последното издание на култниот филм „Невозможна мисија“. Актерот им се развика на своите колеги, за кои верува дека не се придржуваат до здравствените мерки на снимањето, воведени поради пандемијата на коронавирусите. Кога се обидоа да ми се извинат, Том им рече да им се извинат на оние кои починаа од овој неславен вирус и на нивните семејства.

Сега National Enquirer тврди дека на актерот му е потребна стручна психолошка помош затоа што Круз се чинеше нестабилно во видеото од протечениот настан, што покажува дека тој бил прилично агресивен кон двајца членови на екипата. Извор за овој таблоид тврди дека е очигледно дека актерот имал емоционален и психолошки слом. Инсајдерот исто така рече дека Круз има проблеми со начинот на зборување затоа што омаловажува, понижува и деморализира. ‘Воден е од страв. Професионално можам да кажам дека му е потребна помош во управувањето со својот гнев “, рече изворот.

Експерт за говор на тело, др. Лилијан Глас, исто така, смета дека е под голем притисок. И таа е убедена дека актерот претрпел психички слом.

Сепак, малку е веројатно дека актерот ќе побара стручна помош затоа што не верува во терапија и психијатрија, но дури и авторот на книгата „Скиентологија: Култот на алчноста“, Џон Атак изјави дека Круз мора да стори нешто во врска со неговиот темперамент. Други скиентолози исто така велат дека требало подобро да ги контролиза своите чувства по години на сомневање во неговите најдлабоки емоции и тајни.

Во меѓувреме, гореспоменатиот таблоид исто така откри дека кратко време откако дискусијата на Круз со колегите се најде во насловните страници, излегоа информации дека актерот се забавувал со неговата филмска колешка Хејли Атвел. Извор за таблоидот изјавил дека Том и Хејли успеале да ја сочуваат својата врска во тајност, а единствените луѓе кои знаеле за тоа биле членови на тимот на Круз. И покрај разликата од 20 години, инсајдерот рече дека Круз и Атвел се многу среќни.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris