Џамбазов: Чак Норис имал мајка? – се разочарав, а не учеа дека тетка му го родила!

25 мај, 2021
игор

Македонскиот шоумен, Игор Џамбазов на својот Инстаграм профил се пошегува на сметка на веста дека мајката на популарниот американски актер Чак Норис наполнила 100 години.

Во негов стил Џамбазов, пишува дека „се разочарал од фактот дека Чак Норис имал мајка, зошто цел живот не учеа дека тетка му го родила“.

„Мајка му на Чак Норис наполнила 100 години. Мајка му? Чак Норис имал мајка? Па нели цел живот не учеа дека тетка му го родила. Тотално сум разочаран и скршен од болка“ напиша Игор на Инстаграм.

Преземено од vecer.press

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris