Џеј Ло снима филм на БОЖЕСТВЕНО место, а сега објави и слика од базен опкружена со пријателите и децата

2 април, 2021
87bc148790369562df5cbdbb251bafa9aa24c21c

Џенифер Лопез вчера беше во славеничко расположение. 51-годишната пејачка сподели слика од базен во бел костим за капење на Инстаграм. Сликата ја покажува пејачката во видно позитивно расположение со своите близнаци.

Во базенот им се придружија фотографката Ана и продуцентката Елејн, кои работат со Џенифер на бројни проекти, вклучувајќи го и филмот „Shotgun Wedding“, кој се снима во Доминиканската Република.

Иако во последно време се зборуваше дека ја раскинала свршувачката со спортистот Алекс Родригез, Џенифер со секоја слика и објава на социјалните мрежи покажува дека тие приказни воопшто не ја допираат и дека ужива максимално секој ден.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris