Хадид на ревијата без прслук, а Ирина Шајк повторно воодушеви…

2 април, 2021
untitled-design-85

Некои од најголемите имиња во модата и забавата се споија минатата среда во вистински визионерски дизајнерски бренд – Mugler. Некои од најпознатите модели се претставија во целосно ново светло.

Муглер го претстави вториот дел од краткиот филм за сезоната пролет / лето 2021 година, кој вклучува неверојатни настапи на супермоделите Беле Хадид и Ирина Шајк, заедно со sвездата на „Еуфорија“ Хантер Шајфер.

Бела (24) воодушеви со различните комплети што ги носи во ова револуционерно модно видео.

Убавицата родена во Вашингтон во еден момент носеше неверојатно секси и потполно проѕирен светкав топ без ракави, што успешно ги криеше стратешките места во заштитната марка на Муглер.

24sata

На видеото таа ја покажа и својата неверојатна фигура носејќи проѕирен корсет од тул со црни ремени околу вратот и преку градите.

Ирина (35) покажа три различни комбинации на облека, вклучително и црно-бел костум.

24sata

Друг смел изглед е женски костум инспириран од долна облека составен од проѕирни панталони со црни ленти и ленти околу бутовите и горниот дел на кој тулот ги покри градите и дел од стомакот.

24sata

Хантер (22) покажа дека се снаоѓа во новата мода носејќи повеќе различни комбинации од креативниот директор на Муглер, Кејси Кадваладер.

Таа имаше неколку различни црни погледи, а потоа беше во еден особено хипнотички дел од видеото во проѕирен розов фустан. Оваа неверојатна колекција опфати цел спектар на облека, од машка облека до свечени фустани.

24sata
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris