Џенифер Лопез има две сестри, ќе останете запрепастени од нивниот сличен изглед! (ФОТО)

2 февруари, 2021
7726799228f31bd5e0f3d79b2b9433dd46b1f386

Постарата сестра на Џенифер Лопез е оперска пејачка, а помлада новинарка.
Линда Лопез е најмладата сестра на Ценифер Лопез. Таа е новинарка и е многу успешна во својата работа.

Кога објавила слика на својот профил на Интсаграм, сите биле воодушевени бидејќи неверојатно личи на Џенифер. Па многу помислија дека тоа е пејачката.

Од снежниот Newујорк, таа објави слика со капа – истата ennенифер!

Од снежниот Њујорк, Линда објави селфи со волнена капа, завиткана во шал и маска на лицето, па нејзините очи беа во преден план. Тогаш потполно личеше на нејзината средна сестра.

Вкупно има три. Линда е најмладата, Џенифер е средната, а најстарата Лесли е оперска пејачка.

Многу луѓе мислат дека Џенифер и Линда изгледаат многу слично, а вие проценете сами. Едно е сигурно, овие две сестри поминуваат многу време заедно, а неодамна беа видени како се лизгаат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris