Џенифер Лопез падна во ЗАБОРАВ: Поранешниот сопруг на латино дивата прошета НОВА девојка на црвениот тепих (ВИДЕО)

26 септември, 2021
Mark-Entoni

Пејачот не ја криеше својата љубов пред целиот свет

Пејачот Марк Ентони се појави на црвениот тепих на познатите Билборд награди со нова девојка и не требаше долго да се открие за која убавица станува збор.

Станува збор за Маду Никола, која очигледно го освои неговото срце, бидејќи Марк ја бакна пред фотографите и ја прегрна. Ентони досега никаде не ја спомна својата девојка, па сите беа изненадени кога двојката се појави на црвениот тепих.


Пејачот беше номиниран за тропски музичар на годината и за песна на годината, но Принц Ројс ги освои двете награди.

Марк се разведе од манекенката Шенон Де Лима во 2017 година по само две години брак, а претходно беше во брак со Џенифер Лопез, со која ги расте 13-годишните близнаци Ема Марибел Мунџиз и Максимилијан Дејвид Мунџиз.

Во последните месеци поранешната девојка на Марк ги полни насловните страници на таблоидите со обновената врска со актерот Бен Афлек, а папараците ги следат стапките на славниот пар.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris