Џулија има необично хоби: Ги зема лицата на познати личности и целосно ги МЕНУВА (ВИДЕО)

21 јануари, 2021
Screenshot_1

Й оди многу добро

Уметничката Џулија Џизел одлучи да си поигра со лицата на познати актери, пејачи и политичари во последно време и да ги трансформира во некои нови.

Џулија си даде задача да се обиде да ги направи најубавите лица на славните.

Така ги избра Анџелина Џоли, Доналд Трамп, Аријана Гранде и Шрек, на кои им даде нов „поглед на светот“.

„Во денешното општество, се чини дека убавината е доста стандардизирана, што не ми се допаѓа“, рече Џулија.

Реакциите на гледачите беа поделени, но едно е сигурно – Џулија на овој начин го сврте вниманието кон себе.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris