Мајли Сајрус: „Ги користам сексуалните играчки за внатрешен дизајн“

21 јануари, 2021
Tan2020-8-31_22958657_0-725x409

Светски познатата пејачка Мајли Сајрус во едно неодамнешно интервју откри дека женските тела повеќе ја привлекуваат отколку машките. Имено, познатата пејачка призна дека машките тела не ја возбудуваат толку како женските. Поранешната ѕвезда на Дизни, која е бисексуалка, вели дека сè се сведува на естетиката.

„Девојките се многу поубави. Сите го знаеме тоа “, рече таа.

„Мислам дека секој може да се согласи со тоа уште од античко време, кога правеа к*те како скулптури“, додаде таа.

„Покрај тоа, не ме интересира толку многу, ми се допаѓа к*те како уметнички предмети. Навистина ми се допаѓа таа форма, мислам дека добро се вклопува на масата “, додаде таа.

„Секој знае дека градите се поубави од ј*****а“, заклучила младата пејачка, која неодамна ја украси својата куќа со бројни сексуални играчки наместо новогодишна елка и топчиња.

„Ги купувам за себе, но на крајот ги користам само за внатрешен дизајн. „Сексот и дизајнот на ентериер одат рака под рака“, се пошегува таа.

Ова не е прв пат Мајли да користи вибратори за двојна намена.

„Би купила дилдо и не би го користела во спалната соба, бидејќи сакам како тоа изгледа на мојата маса“, рече Мајли, која е склона кон разни ексцентрични потези во животот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris