Ѕирнете во ЛУКСУЗНИОТ ДОМ на Емина Јаховиќ: Овде се пресели по разводот од Мустафа

23 октомври, 2021
Emina-Jahovic-is-not-on-good-terms-with-her-ex-husband-MegaloPreneur

Откако се омажи за турскиот пејач Мустафа Сандал, пејачката Емина Јаховиќ се пресели во Истанбул, каде што живее и денес.

Иако двајцата се развеле, таа се преселила во стан во близина на домот во кој некогаш живееле заедно, се за да можат нивните синови да бидат блиску до татко им и да го гледаат кога ќе посакаат.

Емина го украси својот нов дом според сопствената идеја, се зрачи со луксуз, а таа се погрижи за секој детал.

Како што може да се види на фотографиите што ги објави на Инстаграм, во собите доминираат светли нијанси, особено крем бои.

Кремот го искомбинирала со злато и поставила големи огледала, како и уметнички слики кои се гледаат на ѕидовите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris