Ѕвездата на хит филмот ‘Wonder Woman’ има нов стан со неверојатен поглед на океанот

3 јануари, 2021
Capture

Во далечната 1994 година, поранешната Мис на универзумот, Тајланѓанката Буи Симон купи луксузен пентхаус во мала зграда на песочната плажа Малибу за 850 000 долари, за сега да го продаде за дури 5 милиони долари на убавата израелска актерка Гал Гадот. Станува збор за стан со неверојатен поглед на океанот, кој има две спални, три бањи, кујна и пространа дневна соба.

Гал Гадот и неговиот сопруг Жарон Варсон ќе живеат во него, кога нема да останат во своите домови во Израел или во холивудските ридови.

Станува збор за луксузен стан, поточно пентхаус во Малибу, кој нуди неверојатен поглед на океанот, а чија цена, со оглед на хонорарите што ги добива, не е превисока.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber