Една од најпосакуваните жени на Светот објави видео кое мажите ќе го гледаат одново и одново

15 јануари, 2021
izabel-gular-830x0

Манекенката Изабел Гулар воодушеви многу обожаватели со видео во костим за капење

Ако некој знае како да привлече внимание, тоа е дефинитивно Изабел Гулар. Имено, бразилската манекенка и една од најпосакуваните жени на Светот објави видео на Instagram каде е во минијатурен костим за капење на плажа.

Нејзината линија дојде до израз, а обожавателите се натпреваруваа за да ѝ дадат поголем комплимент.

„Пребава“, беше еден од коментарите,

Нема сомнение дека многу мажи ќе го гледаат ова видео одново и одново.

Погледнете и самите:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber