Ексклузивни слики од Копаоник: Цеца не ја симнува насмевката, еве како ужива со своето момче и неговата ќерка!

29 јануари, 2021
veve

Фолк sвездата Цеца Ражнатовиќ (47) и нејзиното момче Богдан Срејовиќ (38) уживаат во Копаоник со ќерката на Богдан, Искра.

Цеца, Богдан и неговата ќерка Искра се сместени во станот на Цеца на Копаоник и секој ден уживаат во зимската идила на планина, а исто така минуваат време и со компанијата што е исто така таму.

Ражнатовиќ, нејзиното момче и неговата ќерка биле во станот на 28 јануари, а околу 15 часот отишле во хотел, каде ручале заедно. Искра седеше покрај Цеца, додека Срејовиќ седеше од другата страна на масата.

Тие разговараа, се смееја, но имаа и телефонски разговори, а малата Искра очигледно ужива во друштвото на татко и позната пејачка, па затоа беше видно расположена и весела, трчаше околу нив. На соседната маса очигледно имало некои нивни пријатели со деца, па малото девојче имало друштво со нејзините врсници.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber