Експлодира свеќата со мирис на вагината на Гвинет Палтроу: „Беше пекол во собата, оган насекаде“

19 јануари, 2021
соба

Британката Џоди Томпсон доби свеќа кога победи на квизот и не очекуваше дека ќе и експлодира мирисот на вагината на славната актерка во нејзината дневна соба. Таа и партнерот Дејвид Сноу едвај го спасија домот од пожар.

Свеќата експлодира и од неа почна да излегува голем пламен, а запалените делови летаа низ целата просторија.

Никогаш не сум видел такво нешто. Сè беше во пламен и беше премногу топло за да се допре. Целата наша куќа можеше да изгори. Во тоа време беше ужасно, но сега се смееме кога велиме дека во нашата дневна соба експлодирала свеќа со мирис на вагината на Гвинет Палтроу, рече 50-годишната Џоди.

Gwyneth Paltrow vagina smelling candle explodes

Свеќата „This Smells Like My Vagina“ е еден од хит производите на страницата Goop, лансиран од Гвинет Палтроу (48). Свеќата со приватен мирис на славната актерка се продава од јануари 2020 година, а чини околу 300 долари.

– Оваа свеќа е создадена како шега помеѓу дизајнерот на парфеми Даглас Литл и Гвинет. Тие работеа на нов мирис заедно и таа рече дека мириса на нејзината вагина. На крајот, тие дојдоа со мирис што е забавен, убав, секси и неочекуван и совршен за свеќа – стои во описот на производот на Google.

Gwyneth Paltrow vagina smelling candle explodes

Компанијата соопшти дека не можат да гарантираат за експлодираната свеќа бидејќи не била купена преку нив, но додаде дека сите нивни свеќи биле тестирани и прогласени за безбедни.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris