Еве како порано изгледала снаата на Цеца – Ќе се изненадите!

31 јануари, 2021
334590_screenshot-27_f

Се појави старата фотографија од Богдана Ражнатовиќ, а еве како изгледала тогаш.

Снаата на дивата Цеца Ражнатовиќ, Богдана Ражнатовиќ, важи за вистинска убавица, а бидејќи веќе долго време не е во јавноста, малкумина знаат како изгледала порано.

Имено, на социјалната мрежа Инстаграм се појави фотографијата на Богдана кога имала 18 години, односно е направена пред 5 години, а многумина се изненадија кога видоа дека снаата на Цеца и тогаш била вистинска убавица.

Еве како изгледаше Богдана на 18-годишна возраст:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris