(Фото) Синот на Игор Ангелов стана полнолетен, сега бил за 18+

16 април, 2021
син

Јаков, постариот син на актерот Игор Ангелов, стана полнолетен. Популарниот Коста Бузалевски од „Преспав“, роденденот му го честита со заедничка фотка и порака дека Јаков сега е 18+. Сликата со синот ги изненади фановите на глумецот, оти тој ретко објавува семејни слики и не сака да зборува за приватниот живот.

Но, неодамна во интервју за „Репортер“, Игор раскажа интересни приказни за тоа како се запознал со сопругата на час по математика, а потоа се заљубиле, ни откри дека има свое лозје во куќата во Бардовци и таму секоја година прави свое вино, а одгледува и органска храна.Преземено од info.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris